Archiwum autora: Redakcja

Kierunki kształcenia 2019/20

Zapraszamy na dni otwarte szkoły 27-28 kwietnia 2019 r. w godz. 9.00 – 14.00

POŻEGNANIE

POŻEGNANIE Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani ALINY BAKANOWICZ emerytowanej nauczycielki Zespołu Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie-Będuszu, koleżanki, przyjaciółki. Zapamiętamy Panią Alinę, jako człowieka o ogromnym sercu, która z prawdziwą pasją pracowała z młodzieżą. Zawsze  … Czytaj dalej

Wyszukiwarka zawodów

Wybieram zawód dla siebie…> Informator o szkolnictwie branżowym na terenie Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego (rok szkolny 2019/2020)

Gratulacje

Składamy serdeczne gratulacje Pani Agnieszce Gajek, słuchaczce naszej Szkoły Policealnej dla dorosłych w zawodzie Florysta, za odniesiony sukces. Choinka wykonana podczas zajęć z pracowni kompozycji florystycznych – materiał: stare spodnie jeansowe, które dostały „drugie życie”. Gratulujemy!

Arkusze egzaminacyjne

Przygotowując się do egzaminu koniecznie przejrzyj bazę arkuszy maturalnych, gimnazjalnych oraz egzaminu zawodowego, która pozwoli Ci przygotować się do danego egzaminu. Wszystkie arkusze dostępne są bezpłatnie, więc korzystaj śmiało. Odwiedź koniecznie stronę Arkusze.pl

Niepodległa 1918-2018

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi aby ta niełatwa praca przynosiła Państwu radość, była źródłem osobistej satysfakcji oraz pozwalała godnie żyć.

W TVP3 Katowice

Aktualności TVP3 Katowice o szkole zobacz informacje link…>

Bezpieczne wakacje 2018

Dobry start 300 zł dla ucznia

Rządowy program dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny 2018/19. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.