ZOSTAŃ UCZNIEM Zespołu Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie

Rekrutacja elektroniczna www.slaskie.edu.com.pl

Od 18 maja do 18 czerwca 2018 r. można przeglądać oferty szkół, logować się, ustalać listę preferencji, następnie wydrukować wniosek i dostarczyć go do szkoły „pierwszego wyboru”. Nie musisz się spieszyć, wybór szkoły wymaga zastanowienia i przemyślanego wyboru.

W roku szkolnym 2018/19 prowadzona jest rekrutacja do Technikum nr 2 w zawodach:

1. Technik technologii żywności,
  2. Technik spedytor
  3. Technik architektury krajobrazu,
  4. Technik agrobiznesu.

Szkolny regulamin rekrutacji KRYTERIA REKRUTACJI DO TECHNIKUM 2018_19 …>

Uwaga! Najlepsi uczniowie Technikum otrzymują stypendium Starosty Myszkowskiego za wyniki w nauce. Stypendium przyznawane jest jednorazowo po zakończeniu I semestru oraz zakończeniu roku szkolnego. Najlepszy uczeń Technikum otrzyma również stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane raz w roku.

Więcej informacji czytaj w zakładce REKRUTACJA 2018/19.

Odważ się dołączyć do nas!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.