POŻEGNANIE

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani ALINY BAKANOWICZ emerytowanej nauczycielki Zespołu Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie-Będuszu, koleżanki, przyjaciółki.

Zapamiętamy Panią Alinę, jako człowieka o ogromnym sercu, która z prawdziwą pasją pracowała z młodzieżą. Zawsze  była tolerancyjna i otwarta na  potrzeby drugiego człowieka, zaangażowana w rozwiązywanie problemów swoich uczniów. Każdy był dla Niej ważny, tak samo potrzebny. Szanowała i ceniła wszystkich.

Żegnamy Naszą Koleżankę, Oddaną swojej pracy Nauczyciela i Wychowawcę, żegnamy Wspaniałego Człowieka, Panią Alinę Bakanowicz, która żyła i pracował wśród nas i z nami.

Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie i bliskim składają:

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, wychowankowie

Zespołu Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 7 marca 2019 r. na Cmentarzu w Będzinie, ul. Krakowska 110 o godz. 13.00

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.